Izjava o kolačićima

Izjava o kolačićima

Naša Izjava o kolačićima odnosi se na kolačiće i kako ih koristimo, koju vrstu kolačića koristimo i koje informacije prikupljamo putem njih, te kako se te informacije koriste i kako možete upravljati vašim odabirima. Za više informacija o korištenju, spremanju i uporabi Vaših osobnih podataka pogledajte našu Izjavu o privatnosti. U svakom trenutku možete promijeniti svoj pristanak na našoj stranici. Vaš se pristanak odnosi na domenu: rk-amfora.hr

Što su kolačići?

Kolačići (eng. cookies) su male tekstualne datoteke koje pohranjuju informacije. Ove informacije se spremaju na Vašem uređaju kada on učitava web stranicu u pregledniku. Kolačići omogućuju kvalitetno korištenje web stranice, čine ju sigurnijom i osiguravaju bolje korisničko iskustvo. Pomažu nam da bolje razumijemo kako stranica radi i gdje ju treba poboljšati.

Kako koristimo kolačiće?

Kao i mnoge usluge online, naša web stranica koristi kolačiće prve i treće strane iz više razloga. Kolačići prve strane su najnužniji za rad web stranice. Oni omogućuju da stranica radi na ispravan način i ne prikupljaju nikakve prepoznatljive osobne podatke. Kolačići trećih strana koji se koriste na našoj web stranici uglavnom se koriste kako bi se utvrdilo koliko je web stranica uspješna, kako Vi komunicirate s našom stranicom, čini naše usluge sigurnima, oglašava Vama relevantne sadržaje i pruža Vam bolje korisničko iskustvo i ubrzava Vaše buduće interakcije sa stranicom.

Kakve kolačiće koristimo?

Nužni kolačići: To su kolačići koji omogućuju pravilan rad web-mjesta i moraju biti aktivirani. Omogućuju nam da zadržimo sesiju korisnika i onemogućimo sigurnosne prijetnje. Ovi kolačići ne sakupljaju i ne spremaju nikakve osobne podatke.
Statistika: Ovi kolačići spremaju informacije o broju posjetitelja, broju jedinstvenih posjetitelja, koje stranice se najčešće posjećuju, izvor posjeta i slično. Ovi podatci nam pomažu razumijeti i analizirati koliko dobro funkcionira web stranica i gdje ju je potrebno poboljšati.
Funkcionalni: Ovi kolačići nam omogućuju funkcioniranje manje nužnih dijelova stranice kao što su prikazivanje video sadržaja ili dijeljenje sadržaja s naše stranice.
Odabiri: Ovi kolačići nam omogućuju spremiti Vaše odabrane postavke kao što su postavke jezika kako biste imali bolje korisničko iskustvo pri budućem korištenju stranice.

Sljedeće je lista kolačića na našoj stranici.

KolačićOpis
cookielawinfo-checkbox-analyticsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics".
cookielawinfo-checkbox-functionalThe cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional".
cookielawinfo-checkbox-necessaryThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary".
cookielawinfo-checkbox-othersThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other.
cookielawinfo-checkbox-performanceThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance".
viewed_cookie_policyThe cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data.

Kako mogu upravljati svojim odabirom kolačića?

Ukoliko u budućnosti odlučite promijeniti svoje odabire, možete odabrati “Izjava o privatnosti i kolačićima” na Vašem ekranu. Ovo će ponovno otvoriti pitanje pristanka i ovdje ćete moći promijeniti svoje odabire.
Različiti preglednici omogućuju različite načine upravljanja kolačićima. Više o tome kako upravljati ili izbrisati kolačiće pročitajte na: wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.